Il-DUNAVOX Sera-58 jiksaħ attivament il-flixkun favorit tiegħek ta’ champagne jew prosecco u jżommu frisk u refreskanti. Ideali għall-ħażna konvenjenti ta’ 58 flixkun champagne. Mudell b’żewġ zoni, li jista’ jinżamm fuq il-wiċċ jew jintrama, u li jiftaħar b’dehra eleganti u manku tal-bieb tal-istainless steel. Il-fliexken jitpoġġew fuq xkafef ta’ esebizzjoni b’patent ġewwa ġewwa interjuri sabiħa mixgħula b’dawl abjad, ambra u blu. Iż-żona ta’ fuq trid tkun aktar kiesħa minn dik t’isfel. Jekk jogħġbok innota li dan il-mudell huwa adattat kemm għall-użu fuq il-wiċċ kif ukoll għall-inkorporazzjoni.
Is-Sera-58 mhux biss adattat għal fliexken ikbar bħal Champagne u prosecco iżda jista’ jintuża wkoll għal fliexken Bordeaux, burgundy u Rhone.
Nirriservaw id-dritt li nimmodifikaw l-ispeċifikazzjonijiet tal-prodott mingħajr avviż minn qabel. Jekk jogħġbok innota li jistgħu jseħħu varjazzjonijiet żgħar bejn il-prodotti attwali u l-immaġini jew id-deskrizzjonijiet ippreżentati fuq il-websajt tagħna.
| Kulur | RAL, Iswed, Azzar li ma jsaddadx |
|---|---|
| Tip ta’ installazzjoni | Jista' jintrama waħdu jew inkella jintrama magħmul mal-kċina |
| Kapaċità tal-fliexken | 58 |
| Volum totali (Litru) | 258 |
| Tip ta’ fetħija | Maniglie moħbija, Maniku |
| Tip ta' ġonot | Regolari (Pivot) |
| Tip ta’ display | Skrin tal-mess LED |
| Żona tat-tkessiħ | Doppja |
| Firxa tat-tkessiħ | 5-20°C // 5-20°C |
| Istruzzjonijiet għall-użu | Iż-żewġ żoni jistgħu jiġu ssettjati b’mod indipendenti |
| Heater | Le |
| Rekwiżiti għall-installazzjoni | Ventilazzjoni mill-grilja ta’ quddiem |
| Klassi ta’ enerġija | G |
| Konsum tal-enerġija | 128 kWh/a |
| Qawwa rrejtjata | 220-240V, 50Hz 0,85A |
| Dimensjonijiet grossi (GħxWxF) f’mm | 1260x660x745 |
| Dimensjonijiet tal-prodott (GħxWxD) f'mm | 1215x595x680 |
| Piż nett | 70 |
| Saqajn | - |
| Xkaffa | Xkafef għall-wiri tat-tikketti |
| Livell ta’ storbju | 40dB |
| Vibrazzjoni baxxa | Iva |
| Tip ta' tkessiħ | Tkessiħ assistit b'fan, kompressur inverter |
| Bieb tal-ħġieġ | Protett kontra l-UV, 3 saffi tal-ħġieġ, reversibbli |
| Dawl intern | Dawl LED multi (abjad, ambrat, blu) |
| Wifi + APP Intelliġenti | Le |
| Garanzija | 3 snin partijiet u xogħol + 2 snin għall-kompressur |