Mudell ta’ taħt il-bank b’żona waħda li jista’ jħażen 46 flixkun. Huwa verżjoni ridisinjata ta’ wieħed mill-aktar mudelli popolari ta’ taħt il-bank, b’dehra eleganti u manku tal-bieb tal-istainless steel. Il-DUNAVOX Flow-46 huwa perfett għal ambjenti moderni tal-kċina. Il-fliexken jiġu sostnuti fuq xtieli tal-injam sodi u jdawruhom dwal LED interni bojod, ambra u blu. Innota li dan il-mudell huwa maħsub biex jiġi installat bħala unità inkorporata taħt il-bank.
Nirriservaw id-dritt li nimmodifikaw l-ispeċifikazzjonijiet tal-prodott mingħajr avviż minn qabel. Jekk jogħġbok innota li jistgħu jseħħu varjazzjonijiet żgħar bejn il-prodotti attwali u l-immaġini jew id-deskrizzjonijiet ippreżentati fuq il-websajt tagħna.
| Kulur | RAL, Iswed, Azzar li ma jsaddadx |
|---|---|
| Tip ta’ installazzjoni | Taħt il-bank jew waħedhom |
| Kapaċità tal-fliexken | 46 |
| Volum totali (Litru) | 138 |
| Tip ta’ fetħija | Maniku |
| Tip ta' ġonot | Regolari (Pivot) |
| Tip ta’ display | Skrin tal-mess LED |
| Żona tat-tkessiħ | Waħda |
| Firxa tat-tkessiħ | 5-18°C |
| Istruzzjonijiet għall-użu | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja skont il-mudelli |
| Heater | Le |
| Rekwiżiti għall-installazzjoni | Ventilazzjoni mill-plinth ta’ quddiem |
| Klassi ta’ enerġija | G |
| Konsum tal-enerġija | 130 kWh/a |
| Qawwa rrejtjata | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Dimensjonijiet grossi (GħxWxF) f’mm | 870x655x665 |
| Dimensjonijiet tal-prodott (GħxWxD) f'mm | 820x595x565 |
| Piż nett | 49 |
| Saqajn | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja bejn il-mudelli |
| Xkaffa | Xkafef tal-injam teleskopiċi |
| Livell ta’ storbju | 39dB |
| Vibrazzjoni baxxa | Iva |
| Tip ta' tkessiħ | Tkessiħ assistit b'ventilatur, kompressur |
| Bieb tal-ħġieġ | Protett kontra l-UV, 2 saffi tal-ħġieġ, reversibbli |
| Dawl intern | Dawl LED multi (abjad, ambrat, blu) |
| Wifi + APP Intelliġenti | Le |
| Garanzija | 3 snin partijiet u xogħol + 2 snin għall-kompressur |