Mudell taħt il-bank b'żewġ żoni u kapaċità għal 41 flixkun. Din hija verżjoni rinnovata ta’ wieħed mill-aktar mudelli popolari taħt il-bank, li tispikka b’barra eleganti. Id-DUNAVOX Flow-41 hija perfetta għal ambjenti ta’ kċina kontemporanja. Il-fliexken jinżammu fuq ixkafef tal-injam solidu u huma mdawrin b’dawl LED intern abjad, ambra, u blu. Iż-żona ta’ fuq trid tkun aktar kiesħa minn dik t’isfel. Jekk jogħġbok innota li dan il-mudell huwa maħsub għal installazzjoni mibnija taħt il-bank.
Aħna nżommu d-dritt li nibdlu l-ispeċifikazzjonijiet tal-prodott mingħajr avviż minn qabel. Jekk jogħġbok innota li jistgħu jinqalgħu varjazzjonijiet minuri bejn il-prodotti attwali u l-immaġini jew id-deskrizzjonijiet ippreżentati fuq il-websajt tagħna.
Nirriservaw id-dritt li nimmodifikaw l-ispeċifikazzjonijiet tal-prodott mingħajr avviż minn qabel. Jekk jogħġbok innota li jistgħu jseħħu varjazzjonijiet żgħar bejn il-prodotti attwali u l-immaġini jew id-deskrizzjonijiet ippreżentati fuq il-websajt tagħna.
| Kulur | Iswed |
|---|---|
| Tip ta’ installazzjoni | Taħt il-bank |
| Kapaċità tal-fliexken | 41 |
| Volum totali (Litru) | 146 |
| Tip ta’ fetħija | Maniglie moħbija |
| Tip ta' ġonot | Regolari (Pivot) |
| Tip ta’ display | Skrin touch TFT |
| Żona tat-tkessiħ | Doppja |
| Firxa tat-tkessiħ | 5-10°C // 10-18°C |
| Istruzzjonijiet għall-użu | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja bejn il-mudelli |
| Heater | Iva |
| Rekwiżiti għall-installazzjoni | Ventilazzjoni mill-plinth ta’ quddiem |
| Klassi ta’ enerġija | F |
| Konsum tal-enerġija | 107 kWh/a |
| Qawwa rrejtjata | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Dimensjonijiet grossi (GħxWxF) f’mm | 940x660x660 |
| Dimensjonijiet tal-prodott (GħxWxD) f'mm | 880x595x570 |
| Piż nett | 52 |
| Saqajn | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja bejn il-mudelli |
| Xkaffa | Xkafef tal-injam teleskopiċi |
| Livell ta’ storbju | 39dB |
| Vibrazzjoni baxxa | Iva |
| Tip ta' tkessiħ | Tkessiħ bl-għajnuna ta’ fann, kompressur inverter |
| Bieb tal-ħġieġ | Protett kontra l-UV, 2 saffi tal-ħġieġ, reversibbli |
| Dawl intern | Dawl LED multi (abjad, ambrat, blu) |
| Wifi + APP Intelliġenti | Iva |
| Garanzija | 3 snin partijiet u xogħol + 2 snin għall-kompressur |