Mudell taħt il-bank b’żewġ żoni, li jista’ jżomm sa 39 bott. Din hija verżjoni rinnovata ta’ wieħed mill-aktar mudelli popolari taħt il-bank, b’dehra eleganti minn barra. Id-DUNAVOX Flow-39 huwa perfett għal kitchens moderni u kontemporanji. Il-fliexken jiġu appoġġati fuq xkafef solidi tal-injam u mdawra b’dawl LED intern abjad, ambrati u blu. Iż-żona ta’ fuq trid tkun aktar kiesħa minn dik ta’ isfel. Jekk jogħġbok innota li dan il-mudell huwa maħsub biex jintuża bħala unit taħt il-bank mibni fl-istess post.
Nirriservaw id-dritt li nimmodifikaw l-ispeċifikazzjonijiet tal-prodott mingħajr avviż minn qabel. Jekk jogħġbok innota li jistgħu jseħħu varjazzjonijiet żgħar bejn il-prodotti attwali u l-immaġini jew id-deskrizzjonijiet ippreżentati fuq il-websajt tagħna.
| Kulur | Iswed |
|---|---|
| Tip ta’ installazzjoni | Taħt il-bank |
| Kapaċità tal-fliexken | 39 |
| Volum totali (Litru) | 119 |
| Tip ta’ fetħija | Ikkunsinar biex tiftaħ |
| Tip ta' ġonot | Regolari (Pivot) |
| Tip ta’ display | Skrin tal-mess LED |
| Żona tat-tkessiħ | Doppja |
| Firxa tat-tkessiħ | 5-20°C // 5-20°C |
| Istruzzjonijiet għall-użu | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja bejn il-mudelli |
| Heater | Iva |
| Rekwiżiti għall-installazzjoni | Ventilazzjoni mill-plinth ta’ quddiem |
| Klassi ta’ enerġija | G |
| Konsum tal-enerġija | 127 kWh/a |
| Qawwa rrejtjata | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Dimensjonijiet grossi (GħxWxF) f’mm | 885x660x655 |
| Dimensjonijiet tal-prodott (GħxWxD) f'mm | 820x595x575 |
| Piż nett | 47 |
| Saqajn | Aġġustabbli bejn 10-70mm* l-għoli jvarja bejn il-mudelli |
| Xkaffa | Xkafef tal-injam teleskopiċi |
| Livell ta’ storbju | 38dB |
| Vibrazzjoni baxxa | Iva |
| Tip ta' tkessiħ | Tkessiħ bl-għajnuna ta’ fann, kompressur inverter |
| Bieb tal-ħġieġ | Protett kontra l-UV, 3 saffi ta’ ħġieġ, maqlub |
| Dawl intern | Dawl LED multi (abjad, ambrat, blu) |
| Wifi + APP Intelliġenti | Le |
| Garanzija | 3 snin parti u xogħol + 2 snin oħra għall-kompressur |